23/05/2026
Dziekujemy wszystkim uczestnikom rajdu 23.05. do Bożewa za udział, piękną atmosferę, wspólnie spędzony czas i modlitwę. Dziekujemy ekipie, która przygotpwała poczęstunek - p. Grzegorz Jabłoński, p. Jola Wiśniewska, p. Bożena Smyczyńska, p. Maria Krysztoforska, p. Tereska Krajewska :) Dziekujemy ks. Proboszczowi Romkowi z Bożewa za serdeczne i gościnne przyjęcie :) i zapoznanie nas z historią świątyni :)