28/09/2025
Dziś nasze spotkanie rozpoczęło się uroczystą Mszą Świętą 🙏.
Podczas liturgii radośnie przywitaliśmy naszego nowego przewodnika – księdza Adriana, który odtąd prowadzi nas już oficjalnie, nosząc pielgrzymkowe emblematy. ✨
Szczególnym momentem było złożenie w darach ornatu Matki Bożej Szkaplerznej, ufundowanego przez naszych pątników. 💙
Całą uroczystość pięknie ubogaciła oprawa muzyczna w wykonaniu naszej grupy muzycznej, za co bardzo dziękujemy! 🎶
Niech Matka Boża prowadzi nas wspólną drogą wiary i braterstwa. 💛