03/12/2021
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia 🌲🌲🌲 życzę wszystkim dzieciom, rodzicom i sympatykom, zdrowia, radości, czystych realacji oraz wspaniałej świątecznej atmosfery ❤💖 ❤
Pragnę przy okazji przeprosić wszystkie dzieci, że nie wyjaśniłam swojego zniknięcia z Waszego duchowego życia. Poproszono mnie by niczego nie ogłaszać i zaczekać do września br., niestety pod koniec października 2020 roku zachorowałam i przebywałam oraz przebywam nadal na świadczeniu chorobowym do 16 stycznia 2022r. Z uwagi na długotrwałą chorobę zostałam urlopowana przez Pastora, ale sama też chciałam odpocząć i zwolnić tempo życia zajmując się swoim zdrowiem.
Kochane dzieciaki przepraszam, że tak długo czekaliście by ktoś wam wytłumaczył czemu mnie z Wami nie ma. Miałam zaszczyt poznać was, śmiać się i mieć z Wami relacje. Towarzyszyłam z innymi ciotkami w Waszych przemianach, zmianach oraz rozwoju duchowym. Moja służba była przyjemnością u waszego boku, w którą angażowałam całe swoje czyste i ochocze serce, poświęcajac swój czas z miłość do Boga oraz do Was. Robiłam to do czego powołał mnie Bóg; do miłości i gloszenia ewangelii, do uczenia kim jest nasz Tata w niebie i co dla nas zrobił P. Jezus, co robił na ziemi oraz kim jest Duch Święty. Praca z Wami była przyjemnością, a zarazem rozwojem, co działało w dwie strony. Jesteście dla mnie rodziną, która zauważa, gdy coś jest nie tak. Stąd wasze pytania do rodziców, nie bójcie się pytać, Bóg dał nam rozum, mamy prawo myśleć, czegoś nie rozumieć czy czegoś nie wiedzieć. KOCHAM dzieci bo są szczere do bólu, nie pozostawiają spraw samych sobie. Dziękuję: Piotrkowi, Soni, Alanowi, Szymonowi, Martynce, Oliwce, Michałowi i Zuzi oraz całej reszcie, tych co pytali i się wypowiadali ❤ wasza postawa wzruszyła mnie do łez, było mi miło i cieplutko na serduszku 💖, dziękuję za szczerość serc, jestem żyję funkcjonuję, jeśli będziecie mieć chęć porozmawiać i o coś zapytać! Zapytajcie rodziców o nr telefonu do mnie, służę sobą dla Was nadal, pomimo, że mnie z Wami nie ma. Bardzo mi brakuje waszych psotów, chichotów, pomysłów, pytań i relacji. Kocham Was i pozdrawiam 😘