05/10/2024
Moi Drodzy,
bardzo spóźniony, ale serdecznie dziękuję Wszystkim za życzenia, które dziś "znalazłem" na FB.
INFORMACYJNIE: zaglądam na tą stronę, mniej więcej, z częstotliwością raz na pół roku, a czasem i rzadziej.
Nie przewiduję zmian w tej przestrzeni, więc proszę nie mieć pretensji, że nie odpowiadam.
Jeśli ktoś potrzebuje się ze mną skontaktować zachęcam do korzystania z maila, WhatsApp tudzież tel.
Z wyrazami szacunku
x Bartosz Kornatowski SJ