17/01/2026
SESSHIN W SANBOIN 13-15 LUTY 2026
W dniach 13-15.02.2026 w swiatyni odbedzie sie sesshin upamietniajace Parinirwane Siakiamuniego Buddhy.
Rozpoczecie w piatek o godzinie 16.00.
Zakonczenie w niedziele 15 lutego o godzinie 11.00.
O godzinie 11.00 15 lutego odbedzie sie rowniez ceremonia upamietniajaca Parinirwane Buddhy.
Zgloszenia prosze przesylac na czat FB Sanboin.
Darowizna za sesshin jest calkowicie dobrowolna. Nie ma zadnej sztywnej oplaty.
Prosze jedynie pamietac, ze musimy miec srodki na jedzenie na czas sesshin i na pokrycie mediow, czyli zuzycie pradu, gazu, wody, smieci.
Gassho
Opta - Kanzen