05/04/2026
Niech zmartwychwstały Chrystus dodaje mocy i radości w czynieniu dobra! Trwając w radości paschalnej chcemy podziękować Panu Bogu za wszystkich, którzy wkładają swój czas (pomimo tego, że dzisiaj jest go coraz mniej) i siły w dzieło naszego Oratorium. Bóg zapłać wszystkim wychowawcom, wolontariuszom, animatorom, dobrodziejom oraz tym, którzy w jakikolwiek sposób towarzyszą nam w dziele wychowania w duchu św. Jana Bosko!