16/03/2025
Szczęść Boże,
Już dziś chcemy Was zaprosić do udziału w IV Diecezjalnym Młodzieżowym Turnieju w Siatkówkę! ☺🏐🤾♀️🤾♂️
Poniżej kilka ważnych informacji:
- Turniej dedykowany jest dla młodzieży należącej do wspólnot parafialnych.
- Wiek: do 25 roku życia.
- Drużyny mieszane max. 10 osobowe (na boisku muszą być min. 2 dziewczyny).
- W drużynie może znajdować się jeden Ksiądz.
- W turnieju zagra max. 10 drużyn.
- Po zgłoszeniu drużyny do turnieju zostanie przesłany regulamin.
Zachęcamy i zapraszamy do zapisów! ☺