22/05/2026
Dzisiejsze nasze spotkanie miało charakter formacyjny i poprowadziła je Weronika 😊
Tematem naszego spotkania było powołanie - rozmawialiśmy o tym, czym ono jest oraz jak je odkrywać i poznawać w swoim życiu. Pracowaliśmy w parach nad różnymi powołaniami, a także przeczytaliśmy fragment z Pisma Świętego o powołaniu św. Szymona na „rybaka ludzi”. Na zakończenie podsumowaliśmy cały nasz temat. 😇
Dziękujemy Panu Bogu za ten dobry i błogosławiony czas ❤️