28/05/2026
Dzisiaj w naszym Domu Formacji Stałej w Sulistrowiczkach odbyło się ważne spotkanie podsumowujące wizytację kanoniczną dla księży z dekanatu Borów. Spotkaniu przewodniczył ojciec biskup Jacek Kiciński CMF.
To był owocny czas wspólnych rozmów, podsumowań oraz planowania dalszych działań duszpasterskich w dekanacie.
Zwieńczeniem dzisiejszego dnia była wspólna Eucharystia. Miała ona dla nas szczególny, świąteczny wymiar – ze względu na dzisiejsze święto celebrowaliśmy Mszę Świętą odpustową w kaplicy naszego domu formacyjnego. 🙏🔥
Dziękujemy Ojcu Biskupowi Jackowi oraz wszystkim kapłanom za obecność, zaangażowanie i wspólną modlitwę!