14/02/2026
Księże Proboszczu, z okazji urodzin życzymy Księdzu:
😇Anielskiej cierpliwości – zwłaszcza do nas, parafian, gdy czasem trochę za bardzo "szumimy" w ławkach.
🩺Zdrowia jak dzwon – żeby zawsze miał Ksiądz siłę do odprawiania Mszy, remontów i słuchania naszych długich opowieści w konfesjonale.
😀Nieustającej radości – niech uśmiech nigdy nie znika z Księdza twarzy, a kawa na plebanii zawsze smakuje wybornie!
Dziękujemy za każde dobre słowo, za bycie „ludzkim” pasterzem i za to, że z Księdzem droga do Nieba wydaje się jakby mniej wyboista. 😇
Wszystkiego, co najlepsze! Sto lat! 🎈🎁
Grzegorz Kołodziejczyk