24/05/2026
Dziś zakończyliśmy Rejs z Duchem Świętym na Wzgórze Miłosierdzia ale to dla nas dopiero początek rejsu. Od teraz chcemy by on trwał każdego dnia w naszych życiach, a kapitanem był Duch Święty ❤️🕊️
Wyjeżdżamy z pragnieniem głębi relacji z Nim, przepełnieni pewnością, że jest z nami i chcemy by nami kierował tak jak On chce. Chcemy się mu poddać pełni ufności i pewności. 😍
Polecamy ten cudowny czas, który pozwala ruszyć z nowym wiatrem w żaglach i życie ☺️ Wiatrem Ducha Świętego 🙌🕊️🫶
👉Już niedługo krótkie relacje uczestników
🐾👣Śledź nasz profil a dowiesz się co Duch Święty sprawił dla nich na tym kursie 💪