23/05/2026
PIELGRZYMKA DZIĘKCZYNNA ZA DAR PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ
Dzieci, które w tym roku przyjęły Pierwszą Komunię Świętą w naszej parafii , wraz z rodzicami i ks. Krzysztofem udały się na pielgrzymkę dziękczynną do Łagiewnik.
Pielgrzymka była czasem wspólnej modlitwy i dziękczynienia za dar Eucharystii. Szczególnym wymiarem tego wyjazdu było również duchowe przygotowanie do peregrynacji obrazu Jezusa Miłosiernego, która już 29 maja odbędzie się w naszej parafii. Uczestnicy modlili się o dobre owoce nawiedzenia wizerunku Jezusa Miłosiernego oraz o potrzebne łaski dla całej wspólnoty parafialnej.
Wspólnie spędzony czas w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach pozostanie dla dzieci i ich rodzin pięknym świadectwem wiary i jedności.