28/09/2025
Dziś o godzinie 1️⃣2️⃣:0️⃣0️⃣ w naszej parafii odbyła się uroczysta Msza Święta z udziałem służb mundurowych pracujących w powiecie starogardzkim w ich intencji.
Była z nami:
👮 Policja, Straż Miejska, Służba Więzienna
oraz
👨🚒 Państwowa i Ochotnicza Straż Pożarna
Mszy Świętej przewodniczył proboszcz parafii - ks. Ryszard Wiśniewski.
W swoim kazaniu ks. Wiśniewski podziękował funkcjonariuszom i funkcjonariuszkom za ich ofiarną i rzetelną służbę oraz przypominał o wartościach jakie z niej wynikają.
Na jego ręce przedstawiciele wszystkich obecnych służb złożyli podziękowania wraz z pamiątkową tablicą i kwiatami 💐.
Dziękowaliśmy Bogu za ich służbę.
Starogard Gdański
Diecezja Pelplińska
Radio Głos