02/08/2017
Rozpoczęliśmy sierpień. To miesiąc dla nas szczególny na płaszczyźnie tak religijnej, jak i historycznej :)
Włączmy się w wielką modlitwę o trzeźwość naszego narodu! Może dla wyrwania z nałogu pijaństwa czy narkomanii kogoś bliskiego, znajomego warto ofiarować Panu Bogu czasową lub całkowitą abstynencję.
http://episkopat.pl/sierpien-miesiac-abstynencji/
EpiskopatEpiskopat - InformacjePrzewodniczący EpiskopatuPrzewodniczący - InformacjeSekretarz GeneralnySekretarz - InformacjeSierpień – miesiąc abstynencji 1 sierpień 2017 W sierpniu Kościół katolicki w Polsce zachęca do abstynencji i troski o trzeźwość. – Wciąż wzrasta spożycie alkoholu; jest on pr...