Katolicka Odnowa w Duchu Świętym „Pełna Łaski” Skulsk

Katolicka Odnowa w Duchu Świętym „Pełna Łaski” Skulsk Oficjalna strona Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Pełna Łaski” przy sanktuarium p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Józefa w Skulsku

Jesteśmy współczesnym Ruchem Odnowy w Duchu Świętym - Odnowy Charyzmatycznej. W 1 Kor 12,1-11 Paweł pisze bowiem: (…) Jednemu dany jest przez Ducha dar mądrości słowa, drugiemu umiejętność poznawania według tego samego Ducha, innemu jeszcze dar wiary w tymże Duchu, innemu łaska uzdrawiania w jednym Duchu, innemu dar czynienia cudów, innemu proroctwo, innemu rozpoznawanie duchów, innemu dar języków

i wreszcie innemu łaska tłumaczenia języków. Wszystko zaś sprawia jeden i ten sam Duch, udzielając każdemu tak, jak chce. Działamy zatem tak, jak naucza nas Jezus Chrystus. Skupiamy ludzi, którzy w pewnym momencie swojego życia dostrzegli, że ich dotychczasowe, czysto formalne chrześcijaństwo, jest jedynie namiastką życia w Bogu. Odkrywamy i pielęgnujemy charyzmaty Ducha Świętego, które posiada każdy człowiek. Prowadzimy spotkania otwarte, rozmowy w małych grupkach i katechezę w każdy pierwszy, drugi, czwarty i piąty piątek miesiąca w parafialnym sanktuarium o godz.19:00. Jesteśmy objęci patronatem Krajowego Zespołu Koordynatorów angażującego zarówno osoby duchowne jak i świeckie.

04/06/2026
‼️‼️
01/06/2026

‼️‼️

Wczoraj  w naszej parafii odbyła się kolejna wyjątkowa Msza Święta w intencji o uzdrowienie Duszy i Ciała. Był to czas s...
30/05/2026

Wczoraj w naszej parafii odbyła się kolejna wyjątkowa Msza Święta w intencji o uzdrowienie Duszy i Ciała. Był to czas szczególnej łaski, modlitwy i spotkania z żywym Jezusem, który nieustannie przychodzi do swoich dzieci z miłością, pokojem i uzdrowieniem.
Dzisiejsza Ewangelia przypomniała nam ważną prawdę o naszym życiu duchowym poprzez obraz drzewa figowego. Z daleka figowiec może wydawać się piękny, zielony i pełen owoców. Jednak gdy podejdziemy bliżej, może okazać się, że jest suchy i nie przynosi tego, czego się po nim spodziewano. Podobnie bywa w naszym życiu – na zewnątrz możemy sprawiać wrażenie szczęśliwych, silnych i poukładanych, a w sercu nosić ból, lęk, zranienia czy duchową pustkę.
Pan Jezus nie patrzy jednak tylko na to, co zewnętrzne. Przychodzi do każdego człowieka z miłością i pragnie uzdrawiać to, co ukryte głęboko w sercu. Zachęca nas, abyśmy nie byli jedynie pięknym drzewem z daleka, ale aby nasze życie wydawało prawdziwe owoce wiary, miłości, przebaczenia i dobra.
Po Eucharystii uczestniczyliśmy w uwielbieniu Pana Jezusa. W atmosferze modlitwy i śpiewu powierzaliśmy Mu wszystkie nasze troski, cierpienia i problemy. Modliliśmy się szczególnie za osoby potrzebujące wsparcia, doświadczające trudności, chorób i różnych życiowych ciężarów. Wierzymy, że Jezus dotykał ich serc, uwalniał od wszelkiego zła, obdarzając pokojem, nadzieją i prawdziwą radością.
Każdy z nas miał możliwość skorzystania z indywidualnej modlitwy wstawienniczej. Był to wyjątkowy moment oddania Panu wszystkiego, co trudne i bolesne, oraz otwarcia się na Jego uzdrawiającą obecność.
Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli razem z nami w tej pięknej Mszy Świętej. Dziękujemy za wspólną modlitwę, świadectwo wiary i otwarte serca. 🕊🌿

🕊
25/05/2026

🕊

16 maja nasza wspólnota miała ogromną radość uczestniczyć w ### Ogólnopolskim Czuwaniu Katolickiej Odnowy w Duchu Święty...
16/05/2026

16 maja nasza wspólnota miała ogromną radość uczestniczyć w ### Ogólnopolskim Czuwaniu Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym na Jasnej Górze.
Był to wyjątkowy, piękny i pełen łaski czas, który zgromadził wspólnoty z różnych stron Polski we wspólnej modlitwie, uwielbieniu i doświadczeniu żywej obecności Boga.🕊️
Już od pierwszych chwil mogliśmy poczuć atmosferę jedności i otwartości na działanie Ducha Świętego. Wzięliśmy udział w zawiązaniu wspólnoty, które wprowadziło nas w klimat modlitwy oraz duchowego skupienia. Był to moment budowania wzajemnej bliskości, radości ze wspólnego spotkania oraz umacniania wiary poprzez świadectwo obecności tylu osób pragnących żyć Bogiem na co dzień.
Podczas czuwania uczestniczyliśmy również w konferencjach prowadzonych przez zaproszonych gości. Głoszone słowo było pełne mądrości, nadziei i zachęty do jeszcze głębszego zawierzenia Jezusowi. Poruszane treści skłaniały do refleksji nad własnym życiem duchowym, przypominając o sile modlitwy, znaczeniu wspólnoty oraz nieustannym działaniu Ducha Świętego w codzienności każdego człowieka.
Nie zabrakło także pełnego radości i mocy uwielbienia, podczas którego wspólnie oddawaliśmy chwałę Bogu śpiewem i modlitwą. Atmosfera jedności, radości oraz działania Ducha Świętego była odczuwalna przez całe czuwanie i pozostawiła w naszych sercach wiele dobra oraz wdzięczności.
Centralnym punktem spotkania była wspólna Eucharystia – najpiękniejszy moment naszego czuwania. Razem mogliśmy dziękować Bogu za Jego miłość, obecność i wszystkie łaski, których nieustannie nam udziela. To właśnie podczas Mszy Świętej szczególnie doświadczaliśmy, że jesteśmy jedną wspólnotą Kościoła, zjednoczoną wokół Chrystusa.
Wracamy z tego wydarzenia umocnieni duchowo, pełni pokoju, radości i nowego zapału do dalszego wzrastania w wierze. Jesteśmy wdzięczni za każdy moment tego spotkania, za wspólną modlitwę oraz możliwość bycia razem we wspólnocie ludzi otwartych na działanie Ducha Świętego. Niech owoce tego czuwania pozostaną w naszych sercach na długo i przynoszą dobre owoce w codziennym życiu.🕊🌿

Adres

Ulica Kościelna 41
Skulsk
62-560

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Katolicka Odnowa w Duchu Świętym „Pełna Łaski” Skulsk umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij