Wspólnota Uwielbienia "Głos Pana"

Wspólnota Uwielbienia "Głos Pana" Powołani by UWIELBIAĆ! Przyznajcie Panu chwałę Jego imienia, na świętym dziedzińcu uwielbiajcie Pana! Tom Dilorenzo. proboszcz Jan Rawa.
(3)

Jesteśmy grupą osób, które doświadczyły w swoim życiu spotkania z żywym Jezusem. Pragniemy by Bóg docierał przez nas do tych, którzy Go potrzebują, dlatego angażujemy się w ewangelizację naszego miasta i kraju. Częścią wspólnych spotkań są konferencje biblijne czy adoracja Najświętszego Sakramentu. Odkryliśmy w swoim życiu moc uwielbienia Boga, dlatego spotkania naszej wspólnoty w dużej mierze poś

więcamy uwielbieniu. Jako wspólnota posługiwaliśmy z gośćmi takimi jak Maria Vadia czy ks. Nasze spotkania odbywają się w kościele parafii Miłosierdzia Bożego w Skierniewicach, a opiekuje się nami ks. Wszystkich serdecznie zapraszamy! :-)

🔥 „Stwórz, o Boże, we mnie serce czyste i odnów w mojej piersi ducha niezwyciężonego” (Ps 51, 12)Kochani, za nami piękny...
29/05/2026

🔥 „Stwórz, o Boże, we mnie serce czyste i odnów w mojej piersi ducha niezwyciężonego” (Ps 51, 12)

Kochani, za nami piękny czas świętowania Zesłania Ducha Świętego, który przeżywaliśmy wspólnie w Parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej w Mistowie. Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do modlitwy, zarówno obecnym na miejscu, jak i tym, którzy byli z nami duchowo. ⛪

Dziękujemy także domownikom z Mistowa, którzy z ogromnym sercem zatroszczyli się o każdego uczestnika. Dzięki Wam mogliśmy doświadczać nie tylko głodu Boga, ale również ludzkiej życzliwości, troski i odpoczynku. 🕊️

To był wyjątkowy czas pełen Bożej obecności, bliskości, relacji i wspólnego czuwania. Wierzymy, że Duch Święty po raz kolejny dotykał serc i odnawiał w nas to, co potrzebuje nowego życia. 🙏🔥

Fot. Piotr Radzikowski-Tracz

26/05/2026

Oddamy dzisiaj Bogu chwałę w wieczorze uwielbienia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Kochani, zapraszamy na spotkanie naszej wspólnoty, dołączcie do nas już jutro o 19:30 👇⌛Uwielbiajmy razem Pana, wznieśmy...
25/05/2026

Kochani, zapraszamy na spotkanie naszej wspólnoty, dołączcie do nas już jutro o 19:30 👇⌛

Uwielbiajmy razem Pana, wznieśmy swój głos w modlitwie, by oddać Mu chwałę i cześć i dziękczynienie 😌❤

Kochani, w weekend zesłania Ducha Świętego 🔥, nasz zespół będzie posługiwał w Parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej w Misto...
18/05/2026

Kochani, w weekend zesłania Ducha Świętego 🔥, nasz zespół będzie posługiwał w Parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej w Mistowie. 💒 Do modlitwy można dołączyć już od 19:00, 23 maja, w sobotę i pozostać w niej do godziny 17:00, 24 maja, w niedzielę.

Modlitwę uwielbienia poprowadzą także: Asia Banaszkiewicz, Ola Jaromin, Aniela Wasiak, Ania i Kamil Ponceleusz, Dorota Wolska, Aga Sawka, Aga Marcinkowska, Martyna Wocial, Iwona i Krzyś Mackiewicz.

O godzinie 20:00, w sobotę, rozpocznie się wspólna Eucharystia. 📖 Zapraszamy!
👉 ul. Kościelna 4, 05-306 Mistów

Wspólnota Chemin Neuf Wspólnota Uwielbienia "Głos Pana" Kaplica Mistów Parafia Opatrzności Bożej - Wesoła i Przyjaciele z innych Wspólnot i Domów modlitwy, razem zjednoczeni w uwielbieniu i wołaniu o Ducha Świętego: zapraszamy WSZYSTKICH do Mistowa w weekend Zesłania Ducha!

🔥 od 19.00 w sobotę do 17.00 w niedzielę
🔥 kawiarenka w Betanii całą noc i ciepły posiłek w sob i niedz. - ale możesz też przynieść coś od siebie na stół: pokrojone, w kawałkach, do ręki
🔥 ognisko i czas braterski w sob ok 21.30
🔥 materace dla czuwających w kościele - przynieś śpiwór jeśli chcesz
🔥 dzieci tylko POD OPIEKĄ rodziców i po 22.00 tylko wewnątrz kościoła
🔥 razem m.in. z Dorota Wolska Aleksandra Jaromin Anna Ponceleusz Kamil Ponceleusz Aniela Wasiak Asia Banaszkiewicz Martyna Wocial Iwona Kowalczyk

18/05/2026

Beata Banderowicz 👏 "Nasze usta nie mogą stać w rozkroku. Usta są powołane, aby mówić o Bogu" ⏬

🩺❤️ Kochani, modlimy się w intencji chorych dzieci oraz ich rodziców przebywających w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodz...
13/05/2026

🩺❤️ Kochani, modlimy się w intencji chorych dzieci oraz ich rodziców przebywających w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Już w tą niedzielę, 17 maja, członkowie naszej wspólnoty odwiedzą instytut, aby wstawiać się w modlitwie za chorych i ich najbliższych.

O godz. 11:30 zostanie odprawiona Msza Święta, a tuż po niej odbędzie się modlitwa wstawiennicza. Zapraszamy osoby przebywające w Centrum Zdrowia do budynku B (szpital pediatryczny), do kaplicy na 1 piętrze, obok biblioteki. ⛪

Bardzo prosimy o przekazanie tej informacji wszystkim, których może ona dotyczyć.

W przypadku pytań lub potrzeby szczegółowych informacji można skontaktować się bezpośrednio z naszą siostrą ze wspólnoty, która koordynuje posługę: Joanną BogaTą. 📣💛

Z góry dziękujemy Wam za wsparcie i modlitwę.

12/05/2026

Kochani! Cieszymy się, że jesteście z nami i możemy wspólnie uwielbiać naszego Pana!

«Oto moja matka i moi bracia. Bo kto pełni wolę Bożą, ten Mi jest bratem, siostrą i matką» (Mk 3, 35). 🔥📖Kochani, zapras...
12/05/2026

«Oto moja matka i moi bracia. Bo kto pełni wolę Bożą, ten Mi jest bratem, siostrą i matką» (Mk 3, 35). 🔥📖

Kochani, zapraszamy już dziś o 19:30 na spotkanie naszej wspólnoty. Słowem w temacie „Życie razem” podzieli się nasz lider, Marcin Zieliński. Posłuchamy o tworzeniu więzi wewnątrz wspólnoty oraz o ich sile, w klimacie znanego hasła „Jeśli chcesz iść szybko, idź sam, ale jeśli chcesz zajść daleko, idź razem”. 🫂

Do zobaczenia!

Uwielbiaj Pana razem z nami! 🔥❤ Zapraszamy Cię już jutro o 19:30 na wspólną modlitwę uwielbienia 👉 czas pełen świadectw,...
11/05/2026

Uwielbiaj Pana razem z nami! 🔥❤ Zapraszamy Cię już jutro o 19:30 na wspólną modlitwę uwielbienia 👉 czas pełen świadectw, relacji, modlitwy wstawienniczej i spotkania z żywym Bogiem. Jesteśmy tutaj dla Ciebie i z radością chcemy wspólnie oddawać chwałę Temu, który jest wierny i dobry.

Przyjdź, zaczerpnij pokoju, nabierz sił i zaufaj na nowo. 🫂
Do zobaczenia!

📖 „I będę sławił Twe imię za łaskę i wierność Twoją, bo ponad wszystko wywyższyłeś Twe imię i obietnicę. Wysłuchałeś mnie, kiedy Cię wzywałem, pomnożyłeś moc mojej duszy”.

„Z radością sławcie Boga, wszystkie ziemie, opiewajcie chwałę Jego imienia, cześć Mu wspaniałą oddajcie. Powiedzcie Bogu...
08/05/2026

„Z radością sławcie Boga, wszystkie ziemie, opiewajcie chwałę Jego imienia, cześć Mu wspaniałą oddajcie. Powiedzcie Bogu: Jak zadziwiające są Twe dzieła!” ☺

➡ W najbliższą niedzielę będziemy trwali w modlitwie podczas E u c h a r y s t i i oraz modlitwy uwielbienia i uzdrowienia. Spotkajmy się o 18:00 w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Skierniewicach, aby razem stanąć w Bożej obecności, nabrać sił na nowy tydzień i wejść w poniedziałek z nadzieją oraz pokojem, że jest Ktoś większy niż wszystko, co nosimy w sercu.

Do zobaczenia | 10 maja, 18:00 ⏳

Kochani, w imieniu członka naszej wspólnoty, ks. Wojtka Jędrzejczyka, zapraszamy Was serdecznie na organizowane przez ni...
05/05/2026

Kochani, w imieniu członka naszej wspólnoty, ks. Wojtka Jędrzejczyka, zapraszamy Was serdecznie na organizowane przez niego rekolekcje o Bogu Ojcu. ☺👇

Rekolekcje mają charakter ogólnopolski, odbędą się w Porszewicach, w dniach 19-21 czerwca 2026 roku ⏩ https://forms.gle/KhyegckXvJP2JxoAA

Zachęcamy Was do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i do dołączenia na czas formacji i wzrostu na temat naszego Taty w niebie ✝

💬 ” Bóg Ojciec pragnie być poznany takim, jakim jest; kochany, jak tego oczekuje i czczony, jak na to zasługuje. Rekolekcje skierowane są do każdego człowieka, który chce odpowiedzieć na Jego pragnienie w świetle Bożego Objawienia, Pisma Świętego. Prowadzić je będzie ks. prof. dr. hab. Mirosław Wróbel, dyrektor Instytutu Nauk Biblijnych KUL. Rekolekcje otrzymały pełną aprobatę i błogosławieństwo ks. kard. Grzegorza Rysia dla prowadzącego i uczestników”.

ZAPISZ SIĘ | Dołącz na ogólnopolskie rekolekcje BÓG – OJCIEC, które odbędą się w Porszewicach, w dniach 19-21 czerwca 2026 roku ⏩ https://forms.gle/KhyegckXvJP2JxoAA

💬 ” Bóg Ojciec pragnie być poznany takim, jakim jest; kochany, jak tego oczekuje i czczony, jak na to zasługuje. Rekolekcje skierowane są do każdego człowieka, który chce odpowiedzieć na Jego pragnienie w świetle Bożego Objawienia, Pisma Świętego. Prowadzić je będzie ks. prof. dr. hab. Mirosław Wróbel, dyrektor Instytutu Nauk Biblijnych KUL. Rekolekcje otrzymały pełną aprobatę i błogosławieństwo ks. kard. Grzegorza Rysia dla prowadzącego i uczestników”. ✝

PLAN WYDARZENIA:

⚪ 19 czerwca | PIĄTEK
👉 Konferencja: Tożsamość Boga Ojca (Iz 63,15 – 64,7)

⚪ 20 czerwca | SOBOTA
👉 Konferencja 1: Bóg jako kochający Ojciec w świetle Biblii (1 J 4,7-21)
👉 Konferencja 2: Ojcostwo Boga objawione w wydarzeniu Logosu – Jezusa z Nazaretu (J 1,1-18)
👉 Konferencja 3: Miłosierne oblicze Boga Ojca w nauczaniu Jezusa (Łk 15,11-32)

⚪ 21 czerwca | NIEDZIELA
👉 Konferencja: Ojcostwo św. Józefa w tajemnicy Boga Ojca (Mt 1,18-25)

MIEJSCE: Ośrodek Rekolekcyjno-Konferencyjny Archidiecezji Łódzkiej, 📍 Porszewice 24c, 95-200 Pabianice.

ORGANIZATOR: ks. Wojciech Jędrzejczyk (Archidiecezja Łódzka).

Adres

Ulica Faustyny Kowalskiej 1/Parafia Miłosierdzia Bożego
Skierniewice
96-100

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Wspólnota Uwielbienia "Głos Pana" umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij