01/02/2026
📖 W sobotę 31 stycznia ks. dziekan Andrzej Lichosyt podczas Mszy św. o godz. 9.00 w Parafia św. Szymona i Judy Tadeusza w Skawinie pobłogosławił 33 nowych ministrantów Słowa Bożego (lektorów), w tym 6 z naszej parafii.
Gratulujemy i życzymy owocnej służby przy ołtarzu Pańskim! 😇
Duszpasterstwo Służby Liturgicznej Archidiecezji Krakowskiej
Duszpasterstwo Młodzieży Dekanatu Skawina