17/05/2026
W niedzielę, 17 maja w naszej parafii przeżywaliśmy wizytację kanoniczną, którą przeprowadzał ks. Bp Marek Solarczyk.
We Mszach św. uczestniczyły poszczególne grupy duszpasterskie, działające przy parafii (Rycerze Kolumba, KŻR, Rada Parafialna, Chór Ostrobramski). Biskup głosił do nas Słowo Boże i udzielał pasterskiego błogosławieństwa.
Na zakończenie wizytacji udzielił naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.
Serdeczne „Bóg zapłać” Księdzu Biskupowi za modlitwę z naszą wspólnotą parafialną.