07/06/2026
JUBILEUSZ 200-LECIA KÓŁ ŻYWEGO RÓŻAŃCA NA JASNEJ GÓRZE.
6 czerwca br nasi Parafianie pod opieką ks. Leszka Leszczyńskiego wzięli udział w Jubileuszu 200-lecia Kół Żywego Różańca na Jasnej Górze. Jest to najliczniejsza Wspólnota modlitewna w Polsce.
Centralnym punktem dziękczynienia za dwa stulecia wspólnoty była Eucharystia pod przewodnictwem Nuncjusza Apostolskiego w Polsce, ks. abp. Antonio Guido Filipazziego.
Naszym Parafianom dziękujemy za modlitwę i piękne świadectwo wiary. Niech Matka Boża Różańcowa wstawia się za nami i uprasza potrzebne łaski🙏