27/03/2025
Szczęść Boże!
Już jutro widzimy się o godzinie 19:00 w Kościele Parafia pw. Wszystkich Świętych w Skórczu na Ekstremalnej Drodze Krzyżowej.
Zachęcamy aby zapisywać się poprzez aplikację EDK (linki dodane w ostatnim poście), ponieważ w niej dostępna jest mapa wybranej trasy oraz gotowe do pobrania rozważania stacji Drogi Krzyżowej.
Na EDK zalecamy, aby zabrać symboliczny krzyż i iść z nim przez całą trasę.
Jeśli ktoś nie będzie miał możliwości zorganizowania sobie takiego krzyża - przygotowaliśmy dla Was drewniane krzyże, które będzie można zabrać pod koniec Mszy Świętej.
Są osoby, które nie mogą iść z nami (z różnych powodów), ale chciałyby swoją intencją się podzielić. Intencje te zbierane były od Środy Popielcowej - i każdy uczestnik taką intencję zabierze ze sobą w trasę. O szczegółach będziemy informować jutro na Mszy Świętej.
Ostatnia informacja:
W tym roku nie zbieramy ofiar do puszek przed Mszą Świętą.
Wraz z księdzem Proboszczem ustaliliśmy, że ofiary zebrane podczas kolekty, zostaną przeznaczone na organizację Ekstremalnej Drogi Krzyżowej w przyszłym roku.
Nie bójcie się spróbować - Ekstremalna Droga Krzyżowa to piękny czas w którym mamy okazję zajrzeć w głąb siebie. Co możemy tam odkryć - dowiecie się w trakcie.
Serdecznie Was zachęcamy i zapraszamy!