14/04/2026
📣Dziewczęta i kobiety proszone o uwagę!
Już za miesiąc i trochę odbędą się - ostatnie w tym roku szkolnym -rekolekcje pt. "Modlitwa kuźnią osobowości".
Kto był - niech przybędzie ponownie 😊
Kto nie był - tym bardziej!
Kto zdaje w tym roku maturę - niech się nie martwi - już będzie po wszystkim 🥳
Zapraszamy wszystkie chętne dziewczyny i młode kobiety, które chcą poprzez modlitwę w ciszy, spotkanie ze Słowem Bożym, adorację Najświętszego Sakramentu oraz przez różne aktywności podejmowane wspólnie, pogłębić swoje życie duchowe i relację z Bogiem.
Rozpoczęcie w piątek, ok. 18.00, zakończenie w niedzielę, obiadem ok. 13.00
Rekolekcje poprowadzą osoby konsekrowane i kapłani diec. drohiczyńskiej
Koszt: dobrowolna ofiara
Wiek uczestniczek: 14-25 lat.
Zgłoszenia: najlepiej do środy 20.05.26r.
Weź ze sobą:
Pismo Święte, różaniec, notatnik, obuwie na zmianę. Jeśli grasz na jakimś instrumencie, zabierz go na rekolekcje! Mile widziane słodkości na czas przerwy.
Zgłoszenia przez formularz podlinkowany poniżej.
https://forms.gle/XFqMuJmzipWrtWRr8
Inne informacje: tel. 796 480 054
Czekamy na Was!
Siostry Urszulanki Z Gandino