17/05/2025
Dawno nas tutaj nie było ale wracamy i opowiadamy😊
W ostatnim czasie tak jak zawsze nasze spotkania rozpoczynaliśmy Eucharystią. Następnie przychodził czas na spotkania w małych grupach formacyjnych. Nasze spotkanie kończyliśmy wspólnym spotkaniem, które zawsze wyglądało inaczej. Nie zabrakło integracji, modlitwy, warsztatów czy tańców.
To był cudowny czas 🥰