18/01/2022
„Niech ta gwiazdka Betlejemska,
która świeci o zmroku,
da nam miłość radość zdrowie oraz szczęście w Nowym Roku” 🌟
Nasza schola „Płomyczki” razem z uczniami Szkoły Podstawowej Nr 3 w Siedlcach po niedzielnej Mszy św. o godz. 12.00 przypomniała nam przesłanie betlejemskiej groty 👦🏻👩🏻👣 ✨👨👩👦
Śpiew kolęd i pastorałek, tych tradycyjnych, śpiewanych w naszej Ojczyźnie od wieków jak i tych współczesnych, wniósł radość i pokój do naszych serc 🎶🥰
Pomimo trudności jakie przyniosła dzień wcześniej kwarantanna większości uczestników, dzieci poradziły sobie wyśmienicie 🤩
Dziękujemy dzieciom za trud przygotowania i występu w naszej parafialnej wspólnocie.
Szczególne słowa uznania kierujemy do osób odpowiedzialnych za przygotowanie i poprowadzenie koncertu
Ewie oraz Gabrysiowi🤝😎
Nieustannie zapraszamy i zachęcamy dzieci do dołączenia do grona naszej scholi 🎼😁🥳