29/04/2026
Rok 2026 jest Rokiem Jubileuszowym 105-lecia działalności Kościoła Chrystusowego w Rzeczypospolitej Polskiej.
W dniach 1–2 maja 2026 r. odbędzie się Synod Kościoła, którego głównym celem będzie wybór nowego naczelnego przywództwa Kościoła Chrystusowego w RP.
Z tej szczególnej okazji serdecznie zapraszamy na
Uroczyste Nabożeństwo Dziękczynne, które odbędzie się:
📅 1 maja 2026 r. (piątek)
🕖 godz. 19:00–21:00
📍 Społeczność Chrześcijańska „Północ”
ul. Elektronowa 10, Warszawa
Podczas nabożeństwa będziemy dziękować Bogu za 105 lat służby Kościoła Chrystusowego w Polsce, w tym za minione 25 lat posługi aktualnego Prezbitera Naczelnego oraz za pracę liderów naczelnych organów przywódczych w ostatniej 5-letniej kadencji Rady Krajowej.
Będzie to również czas wspólnej modlitwy o Boże błogosławieństwo dla nowo wybranego kierownictwa Kościoła.
W imieniu własnym oraz Rady Krajowej serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania wszystkich wiernych, pastorów, przyjaciół ze środowisk ewangelikalnych i kościelnych wspólnot oraz każdą osobę która chciałaby świętować razem z nami.
Choć planowana jest transmisja online na YouTube Społeczności Chrześcijańskiej „Północ”, gorąco zachęcamy do osobistego udziału w tej wyjątkowej uroczystości.
Kościół Chrystusowy w RP