26/02/2026
Szanowni
mamy dla was dobre wieści 😊.
W poniedziałek odbędzię się w naszym ośrodku na wykład Tadeusza Uchto o buddyźmie Diamentowej Drogi.
Tadeusz jest uczniem Lamy Ole, praktykuje buddyzm od ponad 40 lat. Poza Polską nauczał w wielu krajach Europy, w Izraelu i Rosji. Od wielu lat związany jest z ośrodkiem buddyjskim w Poznaniu, gdzie mieszka i pracuje.
🗓️ 2.03.2026 (poniedziałek)
⏰ godz. 18:00
🧘♂️ Buddyjski Ośrodek Medytacyjny
📍 ul. Jaracza 6
Do zobaczenia 🙏.