18/02/2026
Alleluja!!!🩷
W zeszły piątek odbyło się ostatnie przed feriami spotkanie Oazowe, którego forma nie była standardowa. 💞
Tym razem w salce Parafialnej robiło się od śmiechu, wspólnych rozmów i zabaw. Nie zabrakło dobrej atmosfery oraz integracji, każdy w swoim przedziale wiekowym.
Z racji Walentynek obchodzonych w sobotę, uczestnicy nadali spotakniu klimat ubierając się w kolory miłości. 💖
Dziękujemy wszystkim za obecność i życzymy wszystkim bezpiecznych i udanych ferii. Do zobaczenia po przerwie!💓