24/12/2025
Wszechmogący Bóg stał się bezbronnym dzieckiem, chcąc jak najbardziej zbliżyć się do nas 👶 Dziecko nie potrzebuje idealnych opiekunów – ono potrzebuje jedynie ludzi, którzy chcą mu zaoferować najlepszą miłość, na jaką ich stać.
Bóg nie wymaga od nas bycia idealnymi, odpowiednimi czy poukładanymi. On chce przyjść do naszych serc, jakiekolwiek są. Nie przeszkadzała Mu stajnia, nie będzie też przeszkadzać bałagan w naszych życiach 🧹🧺
Życzymy Wam, abyście w ten sposób przyjęli Boga Dziecko w te święta. Bez strachu, niepokoju, presji, poczucia winy. To nie jest groźny Sędzia, lecz bezbronne, kochające niemowlę. Po prostu przytulcie Je do serca ❤️
✨ Błogosławionego Bożego Narodzenia oraz nowego roku! ✨