Sulejowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Sulejowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę Strona internetowa Sulejowskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Tutaj znajdziecie wszelkie informacje.

Nagranie z Mszy Świętej inaugurującej 42. Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę
15/03/2026

Nagranie z Mszy Świętej inaugurującej 42. Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę

Msza Święta w kościele pw. św. Floriana w Sulejowie inaugurująca 42. Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę

11 stycznia 2026 r. o godz 11 odbędzie się spotkanie opłatkowe naszej pielgrzymki. Serdecznie zapraszamy. .
05/01/2026

11 stycznia 2026 r. o godz 11 odbędzie się spotkanie opłatkowe naszej pielgrzymki. Serdecznie zapraszamy. .

Wszystkich pielgrzymów i przyjaciół naszej Pielgrzymki zapraszamy w najbliższą niedzielę 14 grudnia na Mszę świętą o god...
07/12/2025

Wszystkich pielgrzymów i przyjaciół naszej Pielgrzymki zapraszamy w najbliższą niedzielę 14 grudnia na Mszę świętą o godz. 10.00. Tak jak się umawialiśmy na ostatnim spotkaniu, prosimy o zabranie ze sobą chust pielgrzymkowych. Po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej.

26 listopada 2025 roku została ogłoszona decyzja Ojca Świętego Leona XIV o mianowaniu Kardynała Grzegorza Rysia arcybisk...
26/11/2025

26 listopada 2025 roku została ogłoszona decyzja Ojca Świętego Leona XIV o mianowaniu Kardynała Grzegorza Rysia arcybiskupem metropolitą krakowskim.

Ksiądz Kardynał częściowo uczestniczył w naszej tegorocznej pielgrzymce. Odwiedził nas drugiego dnia w Rzejowicach a po Mszy Świętej, którą odprawił został z nami jeszcze dwa odcinki.

Dla przypomnienia udostępniamy wideo nagrane podczas Mszy 23 sierpnia 2025 roku.

Msza Święta w kościele w Rzejowicach dla Sulejowskiej Pieszej Pielgrzymki w tym roku odprawiał ksiądz kardynał metropolita łódzki Grzegorz Ryś

W niedzielę 12 października po Mszy Św. o godzinie 10:00 grupa pielgrzymów spotkała się na salce przy plebani na chwilę ...
12/10/2025

W niedzielę 12 października po Mszy Św. o godzinie 10:00 grupa pielgrzymów spotkała się na salce przy plebani na chwilę rozmowy przy herbacie. Wspólnie wspominaliśmy tegoroczną pielgrzymkę oraz zaczęliśmy myślami wybiegać w nadchodzącą.
Chcemy przypomnieć, że tradycyjnie Msza Święta o godzinie 10:00 w każdą drugą niedzielę miesiąca jest tzw. Mszą Pielgrzymkową, podczas której modlimy się za pielgrzymów a widocznym znakiem jest wystawiany brzozowy krzyż trzymany przez ministrantów przez całą Eucharystię.
Na dzisiejszym spotkaniu padła propozycja, aby wrócić do dawnego i dobrego zwyczaju, abyśmy na tych Mszach brali ze sobą i zakładali nasze piękne biało-czerwone chusty, które są nieodłącznym symbolem naszej Grupy.

Skończył się piekny czas pielgrzymowania, pełen modlitwy, wyciszenia ale i wspólnych chwil spędzonych w gronie przyjació...
30/08/2025

Skończył się piekny czas pielgrzymowania, pełen modlitwy, wyciszenia ale i wspólnych chwil spędzonych w gronie przyjaciół. Dziękujemy za ten rok i zapraszamy w przyszłym na wspólny pielgrzymkowy szlak😊
Do Zobaczenia

29/08/2025

Powrót 42. Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, Do zobaczenia za rok 😊

Kolejna zupa w tym roku dostarczona przez Drużynę X. Dziękujemy ♥️
29/08/2025

Kolejna zupa w tym roku dostarczona przez Drużynę X. Dziękujemy ♥️

Dbamy o tradycję - szykujemy wianki dla naszych pierwszorocznych Sióstr i Braci
29/08/2025

Dbamy o tradycję - szykujemy wianki dla naszych pierwszorocznych Sióstr i Braci

Adres

Rzejowice 10
Rzejowice
97-512 KODRĄB

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Sulejowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij