Dzieci Maryi Królowa Apostołów

Dzieci Maryi Królowa Apostołów Wspólnota Dzieci Maryi w parafii Królowej Apostołów w Rybniku. Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkania Dzieci Maryi w każdy piątek o 16.30 :)

Na wczorajszym spotkaniu wraz z s. Anną uczyliśmy się robić różańce :D
30/09/2017

Na wczorajszym spotkaniu wraz z s. Anną uczyliśmy się robić różańce :D

19/09/2015

UWAGA!!!! Nastąpiła zmiana co do jutrzejszego wyjazdu. Zbiórka o godz 11 i weźcie legitymacje !!!!! Do zobaczenia / an. Natalia :-)

02/09/2015

Hejka 😊 Witamy Was w nowym roku szkolnym i przypominamy, że w piątek o 16:00 odbędzie się pierwsze, po wakacyjnej przerwie, spotkanie Dzieci Maryi. Serdecznie zapraszamy :D
/an.Daga

23/06/2015

Uwaga! Przypominam, że w piątek wypada ostatnie w tym roku spotkanie, więc bardzo liczymy na Waszą obecność i prosimy o PUNKTUALNOŚĆ. Weźcie sobie coś do jedzenia albo do picia ;D
Do zobaczenia w piątek :D
/an.Daga ;D

06/06/2015

UWAGA WAŻNE! !!!! Ogłaszamy że pomimo ładnej pogody Oktawa Bożego Ciała trwa do najbliższego czwartku. Oczekujemy Waszej obecności jutro o 16:15 w spodniczkach! !!!!

29/03/2015

UWAGA! ! Ogłoszenie dla grupy an. Natalii!! W imieniu całej kadry proszę Was o przyjście jutro na 17:30 do naszej salki w celu jej posprzatania. Rozumiemy jeżeli ktoś nie może przyjść ( z tym ze dla nas osoby zajęte to takie, które mają jakieś zajęcia a nie takie którym się nie chce :-D )
Do zobaczenia / an. Natalia :-)

30/12/2014

Hej. W tym tygodniu nie ma spotkania, najbliższe w piątek 9.01.15 o 16:30. Życzymy Wam Szczęśliwego Nowego Roku i udanego Sylwestra! /an. Natalia :-)

05/11/2014

Przypominam że w tym tygodniu spotkanie o 16!\an. Natalia :-)

02/11/2014

Hejka, przypominam mojej grupie o zadaniu domowym. :D Osoby, których nie było na spotkaniu dowiedzą się od tych, którzy byli. ;D
Widzimy się w piątek XD
//an. Daga

30/09/2014

Hejka. Przypominam że jtr zaczyna sie różaniec. Spotykamy sie w salce o 17:45/ an. Natalia :-)

10/09/2014

Hejka. W pt spotkanie o 16:30. Postarajcie sie zaprosić jakieś koleżanki. Do zobaczenia/ an. Natalia :-D

03/09/2014

Hej. Mam nadzieje że wakacje były udane. ;-) W piątek nasze pierwsze spotkanie o 16! Zaproście swoje koleżanki, będzie weselej. :-) Do zobaczenia:/an. Natalia :-D

Adres

Rybnik
44-200

Godziny Otwarcia

16:30 - 18:00

Telefon

+48324223880

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Dzieci Maryi Królowa Apostołów umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij