20/04/2018
Witajcie kochani!
Wczoraj odbyło się spotkanie grupy Biało Złoto Żółtej w Rogoźnie. Rozmawialiśmy przede wszystkim o zmianach, które zaistniały w tym roku w organizacji Pieszej Pielgrzymki Archidiecezji Gnieźnieńskiej. O tych zmianach szczegółowo można przeczytać na nowej stronie internetowej www.ppag.pl
Tak pokrótce wynika z nich, że grupy kolorowe zostały utworzone na nowo, powstało 5 zupełnie nowych grup
- niebieska
- żółta
- czerwona
- brązowa
- pomarańczowa - czyli nowa nasza :)
Wszystkie dotychczasowe grupy kolorowe zostały zaproszone do tego by współtworzyć nowe. By zaangażować się w nową pielgrzymkową rzeczywistość.
Dlatego też zapraszam was jeszcze na jedno spotkanie, dla tych, którzy chcą współtworzyć grupę pomarańczową.
Spotkanie odbędzie się w Wągrowcu w sobotę 21 kwietnia o godz. 15:00.
Ja jadę swoim samochodem, przez Szamocin i Rogoźno mogę kogoś zabrać mam jeszcze 2 wolne miejsca!
Zdaję sobie sprawę, że te zmiany dla niektórych mogą być trudne i niezrozumiałe. Proszę tylko o to byście spróbowali zaufać, że chcemy tworzyć coś dobrego i źródłem tych zmian jest tylko i wyłącznie troska o Piesze Pielgrzymowanie w Archidiecezji Gnieźnieńskiej.
Przewodnikiem grupy pomarańczowej został ks. Piotr Nowak.
Ja pragnę wam z całego serca podziękować za tą jedną wspaniałą wspólną pielgrzymkę. I mam nadzieję - do zobaczenie na trasie :)
ks. Jarek - przewodnik grupy biało-złoto-żółtej
P.S. Wszystkie informacje o pielgrzymce będą odtąd pojawiać się na nowym fanpagu -
https://www.facebook.com/Pomara%C5%84czowa-PPAG-160627971275023/?fref=mentions
Grupa POMARAŃCZOWA obejmuje region wągrowiecki (Chodzież, Damasławek, Murowana Goślina, Rogoźno, Wągrowiec). Patronem grupy jest św. Stanisław Kostka. Główna intencja – za dzieci i młodzież. Przewodnikiem grupy jest ks. Stanisław Ejdys