28/05/2026
23 maja członkowie Apostolatu Matki Bożej Pielgrzymującej z naszej parafii wzięli udział w III Diecezjalnym Zjeździe Ruchu Szensztackiego w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białej Podlaskiej.
Centralnym punktem spotkania była Msza św. sprawowana pod przewodnictwem Biskupa Grzegorza Suchodolskiego. Kazanie wygłosił o. Romuald Kszuk - Krajowy Moderator Apostolatu Pielgrzymującej Matki Bożej.
W zjeździe udział wzięła także opiekunka Ruchu Szensztackiego w diecezji siedleckiej - s. Klara z Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej z Otwocka.
Dziękujemy ks. kan. Adamowi Kulikowi - diecezjalnemu duszpasterzowi Ruchu Szensztackiego i proboszczowi Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białej Podlaskiej oraz wszystkim parafianom i grupom modlitewnym za gościnność.
Więcej informacji pod linkiem👇
https://podlasie24.pl/kosciol/iii-zjazd-apostolatu-pielgrzymujacej-matki-bozej-z-szensztatu-wideo-20260523141947?fbclid=IwdGRjcASCR4JjbGNrBIJHfGV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHhrrSHRWh8sd6lTUxQ0OLoiwZwY_VSmzQprmOzVFXV20v0XlAwba6B_tCfSX_aem_n9BF-k9ytIAo3PB13glXUA