15/02/2026
W ramach Tygodnia Małżeństwa odbyła się wyjątkowa randka pod hasłem „Bliskość w codzienności”. 👩❤️👨
Msza święta i adoracja Najświętszego Sakramentu były momentem podziękowania za dar małżeństwa. Następnie piętnaście małżeństw spotkało się w niezwykłej, zamkowej atmosferze, jaką stworzył Dom Polonii w Pułtusku, aby celebrować wspólne chwile.
Małżonkowie, połączeni symboliczną wstęgą miłości, wykonywali zupełnie zwyczajne zadania… ale w dość niecodzienny sposób – w uważnej, bliskiej relacji. Było dużo śmiechu, współpracy i odkrywania, że to właśnie codzienność może być najpiękniejszą przestrzenią budowania więzi.
Dziękujemy za wszelkie wsparcie tej inicjatywy. ❤️