28/04/2026
Informujemy, że ks. Arcybiskup Metropolita Poznański, Zbigniew Zieliński udzielił wiernym naszej Archidiecezji dyspensy od zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych na najbliższy piątek 01.05.2026!
Tego dnia przypada również pierwsza rocznica ingresu Księdza Arcybiskupa Metropolity do Bazyliki Archikatedralnej w Poznaniu. W tym dniu zostanie odprawiona Msza Święta w Katedrze poznańskiej przez Księdza Arcybiskupa o godz. 8:00 - zachęcamy do uczestnictwa! Pamiętajmy w tym dniu o naszym Pasterzu w naszych modlitwach!
Abp Zbigniew Zieliński udzielił dyspensy od zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek, 1 maja 2026 roku.