24/04/2026
🔥Przeżyjmy to jeszcze raz! ☺️
W piątek 10 kwietnia 2026 r. w Parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Przemyślu przeżyliśmy Wieczór Uwielbienia. Spotkanie rozpoczęliśmy o godzinie 18:00 Eucharystią. Około 19:00 rozpoczął się wieczór uwielbienia poprowadzony przez wspólnotę Przyjaciele Oblubieńca.😇☺️ Był to czas na radosny śpiew i modlitwę wstawienniczą. Cieszymy się, że przyszło bardzo dużo ludzi i wspólnie mogliśmy modlić się w tej intencji. 🙏Symbolika pustego grobu dobrze oddała atmosferę spotkania - był to prawdziwy "świeży powiew Bożej Obecności". Dziękujemy Radio Fara za wsparcie i wszystkim uczestnikom za wspólną modlitwę.❤️
GK
Dziękujemy naszej Diakonii Uwielbienia,która poprowadziła modlitwę i zagrała tego wieczoru niesamowicie. Niech Bóg będzie uwielbiony 👏❤️🙏