22/05/2026
😇 Stała się naszą dobrą patronką 🫂najtrudniejszych spraw, ale jeszcze bardziej nauczycielką przeżywanego życiowego czasu, bo każdy czas ma swoje radości i cierpienia✝️. Święta Rita z C***i od września każdego 22 dnia miesiąca gromadzi w naszym kościele swoich czcicieli, którzy przynoszą przez nią do Jezusa swoje „DZIŚ”. Symbolem tej comiesięcznej modlitwy stała się nieodłącznie róża 🌹 W wyjątkowy sposób przeżywaliśmy jej liturgiczne wspomnienie, które jeszcze bardziej wyzwoliło w nas ufność w Bożą opiekę ♥️