27/01/2026
Szczęść Boże.
Moi Drodzy.
Zima nas kocha i nie chce odpuścić .
Tak bardzo się cieszę, że mamy ogrzewany kościół i nie marzniemy.
Miło wejść do takiej świątyni , w której nie myślisz o zimnie i o tym kiedy wrócisz do domu, ale możesz się spokojnie pomodlić i posiedzieć.