10/05/2026
🙏🏻🕊️ Dzisiaj o godzinie 15:00, w przepięknej Godzinie Miłosierdzia Bożego, przeżywaliśmy w naszej parafii wyjątkową uroczystość Sakramentu Bierzmowania.
Do tego ważnego wydarzenia przystąpili uczniowie klas VIII z naszej parafii, a także młodzież z Zespół Szkół Przyrodniczych w Poznaniu. Sakramentu udzielił syn naszej parafii: Ksiądz Arcybiskup Tomasz Grysa, któremu z całego serca pragniemy podziękować za obecność, modlitwę i skierowane do młodzieży słowo umocnienia.
Serdeczne podziękowania kierujemy również do zespołu młodzieżowego, „Mocni w Wierze” i dziecięcego „Wicherki Boże” oraz naszych ministrantów za piękną oprawę i pomoc w przeżyciu tej uroczystości 🎶❤️ Dziękujemy pani animatorce Joannie za cały rok przygotowywania młodzieży do przyjęcia tego ważnego sakramentu, za poświęcony czas, cierpliwość i świadectwo wiary♥️
Szczególne wyrazy wdzięczności składamy rodzicom, katechetom i wszystkim osobom, które włożyły trud, serce i modlitwę w wychowanie oraz przygotowanie młodych ludzi do świadomego i dojrzałego życia w wierze. 🙏🏻
Dzisiejsza niedziela była również w naszej wspólnocie Niedzielą Powołaniową. Z tej okazji gościliśmy kleryka Bartłomieja z IV roku oraz kleryka Franciszka z III roku seminarium duchownego. Dziękujemy za ich obecność i wspólną modlitwę. ❤️
Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich przygotowujących się do kapłaństwa i rozeznających drogę swojego powołania. Prośmy dobrego Boga o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne oraz misyjne, także z naszej wspólnoty parafialnej. 🙏🏻🕊️
Niech Duch Święty prowadzi bierzmowaną młodzież każdego dnia, umacnia w odwadze, wierze i miłości oraz pomaga być prawdziwymi świadkami Chrystusa we współczesnym Świecie.
Zdjęcia:
Maciej Węgrzyn