02/03/2024
Pora postawić ostatnią kropkę w dzienniku, który prowadziłem przez ostatnie 8 lat...
FINIS CORONAT OPUS♥
Dziś, ks. arcybiskup Stanisław Gądecki poświęci nasze 39 głosowe organy! Niech grają na chwałę Boga, niech służą kolejnym pokoleniom!
Zapraszam o 18:30 do Parafia pw. św. Ojca Pio z Pietrelciny w Poznaniu lub transmisję na TikToku: https://www.tiktok.com/ oraz https://pio-strzeszyn.click2stream.com/
Ogromna radość, że kolejna świątynia ma PRAWDZIWE organy!
AMDG
Krzysztof Tomiak
od 2013 r. organista parafii pw. św. Ojca Pio :)