17/06/2024
Króluj Nam Chryste! W piątek udaliśmy się na Wielbienie Młodzieży Miasta Poznania zorganizowany przez Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu 🥰. Po drodze spotkaliśmy Duszpasterstwo Młodzieży ŚLAD Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Koziegłowach. Wielbienie i msza były bardzo duchowym i wartościowym doświadczeniem, które zapamiętamy na długo. Liczymy na powtórkę w przyszłym roku😇😍.
Wczoraj natomiast kolejne spotkanie rozpoczęliśmy mszą świętą, a następnie rozważaliśmy przypowieści z Ewangelii (Mt 13)📖. Na koniec wspólna integracja w McDonald's 🫶🤙👇.