20/05/2026
Majowe spotkania przy kapliczkach i krzyżach stały się już piękną tradycją naszej parafii. Wspólna modlitwa, śpiew Litanii Loretańskiej i chwila zatrzymania w codziennym biegu gromadzą każdego tygodnia mieszkańców naszej wspólnoty.
Dziś modliliśmy się na końcu ul. Wiślanej, przy odnodze ul. Przedborskiej, powierzając Matce Bożej nasze intencje, rodziny i całą parafię. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie przeżyty czas modlitwy.
Do zobaczenia na kolejnym nabożeństwie majowym! 🙏