21/05/2026
Zapraszamy na modlitwę głębi.
Kogo?
Tych, którzy wracają zmęczeni z pracy i nie mają siły chęci na mszę świętą o 18:00.
Tych, którzy "przeżywają puste" wieczory z pilotem i telefonem w ręku. Wieczornych spacerowiczów i tych co szukają ciszy. Zmęczonych, wypalonych, popękanych, głodnych, spragnionych, ciekawskich, tych co miejsca sobie miejsca nie potrafią znaleźć i odwrotnie; radosnych, przesyconych, posklejanych, stabilnych. Zapraszamy wszystkich, którzy nie pasują do wyżej wymienionych kategorii. Nade zaś wszystko zapraszamy tych, którzy szukają Boga i chcę się modlić.