05/04/2026
O godzinie 6.00 w Pewli rozbrzmiały dzwony kościelne, które poinformowały mieszkańców o zmartwychwstaniu Jezusa. Uroczystej Mszy Świętej wraz z procesją Rezurekcyjną przewodniczył ks. Andrzej Kolebuk, koncelebrował ją ks. Sebastian Krzak. Podczas procesji towarzyszyły nam orkiestra OSP, panie z Koła Gospodyń Wiejskich w strojach regionalnych, sztandary OSP, Braci Górników oraz Kół Różańcowych.
Celebrans wygłosił homilie, podczas której podkreślił wyjątkowość dzisiejszej uroczystości.
Za wszystkie dobro i zaangażowanie się w przebieg liturgii wszystkim dziękujemy.