27/01/2026
Hej, hej, szczęść Boże Wam! 👋🏼
Wczoraj odbyło się "robocze" spotkanie członków Zarządu, podczas którego planowaliśmy działania na ten rok, dzieląc się pomysłami i rozwiązaniami.
Wkrótce, na posiedzeniu, podejmiemy konkretne działania, o których będziemy Was informować 🫡
Do usłyszenia, GOTÓW! ❤️