16/04/2026
W każdy 16. dzień miesiąca gromadzimy się na wspólnej modlitwie, oddając cześć św. Andrzejowi Boboli – Patronowi naszej Ojczyzny i jedności 🙏
Dziś podczas Mszy Świętej o godz. 17:00 oraz nabożeństwa modliliśmy się o jedność i uzdrowienie trudnych relacji międzyludzkich. Towarzyszyły nam wyjątkowe znaki – świece z wosku pszczelego oraz relikwie św. Męczennika
Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę i zapraszamy za miesiąc!