25/05/2026
Wśród najlepszych podczas złotej 50. edycji Buskich Spotkań z Folklorem! 🏆❤️🌾
Z ogromną dumą dzielimy się wynikami jubileuszowych, 50. Buskich Spotkań z Folklorem!
🏆 Zespół Pieśni i Tańca „Godziembianie” z GOKSiR w Pawłowie zdobył II miejsce w kategorii zespołów pieśni i tańca w opracowaniu artystycznym, a nasza Kapela ZPiT „Godziembianie” wywalczyła III miejsce w kategorii kapel ludowych! 🎶
Ten sukces smakuje wyjątkowo, ponieważ w naszej kategorii nie przyznano I miejsca. To dla nas ogromne wyróżnienie i powód do dumy. ❤️
Dziękujemy wszystkim tancerzom, muzykom, instruktorom i choreografom, a szczególnie Małgorzacie Wyderskiej oraz Maciejowi Bidzińskiemu — za pasję, serce i ogrom pracy wkładany w pielęgnowanie naszego folkloru. 🌾
Gratulujemy wszystkim laureatom i dziękujemy organizatorom z WDK w Kielcach za stworzenie tego wyjątkowego wydarzenia.
Wracamy z jeszcze większą energią i miłością do folkloru! ❤️🌾
Pełna lista Laureatów w komentarzu.