07/06/2026
Dziś w naszej parafii biskup Piotr Kleszcz udzielił młodzieży sakramentu bierzmowania. Zwracając się do kandydatów, nawiązał do własnej drogi wiary, wspominając młodzieńcze lata oraz moment, który umocnił jego relację z Duchem Świętym.
Serdeczne podziękowania składamy Ojcu biskupowi za przewodniczenie uroczystej liturgii, udzielenie sakramentu bierzmowania oraz skierowane do młodzieży słowo pełne wiary i świadectwa. Dziękujemy również ks. Michałowi Staszewskiemu i ks. Grzegorzowi Kowalskiemu za obecność, wspólną modlitwę oraz posługę podczas tej wyjątkowej uroczystości.
Wyrazy wdzięczności kierujemy także do ks. Krystiana, katechistów i katechetów oraz wszystkich osób, które zaangażowały się w przygotowanie młodzieży do przyjęcia sakramentu bierzmowania, a także w organizację i oprawę dzisiejszej uroczystości.