15/01/2023
Dziś w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim dzieci z grup Ogniska Misyjnego i ministrantów ze wsparciem s.Karoliny Krakowskiej FMM kolędowały dla swoich rówieśników z Papui Nowej Gwinei 🎼🎤👣 Przez to misyjne kolędowanie mali misjonarze wyrazili radość z Narodzin Pana Jezusa i przybliżyli życie dzieci w dalekim świecie 🌏❤💒 Dziękujemy za wsparcie i życzliwość ❤ 🙏🎻
fot. Siostry FMM z Ożarowa Mazowieckiego