17/03/2026
Szczęść Boże!
Zapraszamy jutro, tzn. 18.03.2026 r. na spotkanie formacyjne.
Czekamy, do zobaczenia!👋 🙏
Wspólnota Formacyjno-Modlitewna w Oświęcimiu, Wspólnota Dorosłych przy WNMP w Oświęcimiu Jeśli jesteś Oazowiczem, kiedykolwiek byłeś w Oazie - przyjdź!
Ulica Dąbrowskiego 5a
Oswiecim
32-600
| 19:00 - 21:00 |
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Wspólnota Dorosłych Ruchu Światło-Życie w Oświęcimu umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.