15/03/2026
Bóg tak umiłował świat, że Syna Swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął” (J 3,16).
Te słowa prowadziły nas podczas marcowego Wieczoru Chwały (13 marca). Był to czas uwielbienia Boga i spotkania z Jego Miłością objawioną w Jezusie Chrystusie – miłością, która zaprowadziła Go na krzyż, aby wziął na siebie nasze grzechy i otworzył nam drogę do życia.
Podczas Eucharystii i modlitwy uwielbienia mogliśmy na nowo przyjąć tę Dobrą Nowinę. W atmosferze modlitwy oddawaliśmy Bogu nasze życie, prosząc o uwolnienie z tego, co nas zniewala.
Na zakończenie wybrzmiały także świadectwa osób, które podczas Wieczoru Chwały doświadczyły uzdrowienia i działania Boga w swoim życiu.
Zapraszamy na kolejne Wieczory Chwały – w każdy drugi piątek miesiąca o godz. 19.00.