08/06/2026
Dzisiejsza Eucharystia była dla naszej wspólnoty parafialnej szczególnym czasem modlitwy i dziękczynienia. Ksiądz Janusz sprawował Mszę Świętą z okazji swojej 40. rocznicy święceń kapłańskich, dziękując Bogu za dar powołania oraz lata wiernej służby Kościołowi i ludziom.
Podczas liturgii otoczyliśmy również modlitwą Siostrę Jadwigę, która obchodziła swoje imieniny. Wypraszaliśmy dla Jubilata i Solenizantki obfitość Bożych łask, zdrowie, siły oraz nieustanną opiekę Świętej Rodziny na kolejne lata posługi i życia.
Niech dobry Bóg hojnie błogosławi Księdzu Januszowi i Siostrze Jadwidze, a Maryja otacza Ich swoją matczyną opieką każdego dnia.